Závist, závidět, závidím, zášť, nezáviď, závistivá, závistník, závěšák, závistivý, závist, ZÁVIST, nezávist, závidíme.

2. září 2010 v 21:21 | dirty from chocolate |  s těžkým srdcem
Milý Alfonzi,
něco sem k tomuhle článku napsala, něco o běhu a honbě za informací, ale bylo to teplý, tak sem to smazala. Správně jsem chtěla napsat už včera, jako slavnostně, ale co je nám po prvním školním dni. Někdo se těšil, někdo ne, ale na tom dni 1.září to nic nemění. Byl to den jako každý jiný, jen sme šli zase do školy :). Ale to všichni ví, protože byly toho účastni. Jak se, kdo těšil, co? :P

Možná tenhle článek budu celý věnovat škole, ale nedivte se, 2 měsíce bez ní, to sou i dva dny zajímavé. Včera sme se sticky with caramel seděly na schodech, jako obyčejně, najednou k nám přišla nějaká učitelka, na které šlo poznat, že má ráda jídlo, tak se k nám dokolíbala a "mile" nám sdělila, že tam nemáme sedět, tak sme si stouply a já se jí zeptala, zda-li je rozdíl, když sedím nebo stojím, když zabírám stejný prostor, protože ona si stěžovala, že bráníme v průchodu (přitom bylo vedle ještě asi 5 metrů) ona se na mě rozkřikla a zeptala se z jaké sem třídy a já kráva blbá sem jí řekla správnou třídu :D

Tak sme si šly sednout jinam, na zem, jako obyčejně. Přišla jiná učitelka a mile (tentokrát opravdu mile, tuhle učitelku mám ráda, je taková na úrovni a dost gymplová) nám zdělila, že není reprezentativní tam takhle sedět. Tak sme šly do třídy a chtěly sme si sednout na topení, jako obyčejně, ale bály sme se, že by někdo přišel a vyhodil nás, že se tam nesmí sedět. Tak sme chodily po škole a nesedaly si :D
23
Nanana. Dnešek byl pln teplých věci, jak jinak. Přijde mi, že se mi Dino vzdaluje a VRM je mi stále bližší a bližší. Nesnáším Teru, toho s dvěma nn a všichni ve třídě nesnáší mě.
Život je krásný.

Když večer ležím v posteli a dlouho nemůžu usnout, přemýšlím, Alfonzi. A jednou, když jsem zase takhle ležela se strachem v očích (moje sestra je mě dříve strašila různými historkami a čarodějích, co žerou holčičky jako já, pak se mi o takových ěvcech zdálo a do teď se bojím tmy) a přemýšlela, nějak jsem došla k tomu, že si myslím, že obětí je větším projevem lásky než líbaní. Líbat se můžete s kýmkoliv,kdo vám to dovolí nebo se na něj vrhnete, nic to neznamená. Je to jen něco, co prostě chceme a tak to "uspokojuje náš chtíč". Je to nejvyšší bod toho, co žádáme my, ti co ke vztahu nepotřebují sex.. Ale naproti tomu obejmutní to je něco. Je to projev velké lásky, objímat nebudete někoho za peníze, je to něco, co nikdo nepotřebuje nutně, ale přesto po tom touží. Já osobně to miluju. Prostě jen tak mlčky stát/sedět v obětí někoho, koho máte fakt rádi. Prostě si jen užíat chvilky, co ste spolu, prostě jen tak být spolu.. To mi příjde kouzelné, co myslíš Alfonzi?
24
Kryštof už mě (asi) přešel. Teď poslouchám Nohavicu. Vidím to na čas české hudby, chuu. Třeba písnička: Jaromír Nohavica - Děvenka Štěstí a mládenec Žal, fakt kouzelné. Jak dokáže vymyslet text na nějakou situaci, jak v tom dokáže řešit a pozastavit se nad problémy, co jsou ve státě. Nebo si dokáže udělat srandu ze všeho. Je to trochu jako southpark. Akorád tam je to trošku sprostčí no :D ale jinak skvělý seirál doporučuji.
dirty from chocolate

Mimo to taková menší anketa. Co sledujete?
Talent manii / Československo má talent / nic.
Děkuji za odpovědi.

VRM - stále píšu, na pokračování.

Pan Unáhlený - tvoje články sem četla všechny, ale nějak nemám náladu reagovat :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anika | Web | 3. září 2010 v 14:14 | Reagovat

Nohavica je moc fajn...já mám od něho nejraději ty starší písničky z alba Darmoděj :)
A co se týče talentmanie a československo má talent, tak teď, když je ten slavnej "talentmania maraton" a nic jinýho v tv není, tak na to kouknu, ale přijde mi uplně ubohý svádět takovej konkurenční boj-že oba dva pořady dávají ve stejnej den ve stejným čase....a taky je to asi hodně subjektivní záležitost, kolikrát to hraničí s blbostí a šíleností :)

2 Bezejmenná* | Web | 4. září 2010 v 21:48 | Reagovat

Nesleduji nic. Teda, s kamarádkou jsem omylem shlédla jeden díl Talentmanie. Nic trapnějšího jsem neviděla od dob Superstar, tuším. Nesnáším tyhle komerční soutěže, kde akorát ztrapňujou ty chudáky, kteří měli tu odvahu přihlásit se.

3 Bezejmenná* | Web | 4. září 2010 v 21:50 | Reagovat

A k článku - ano, máš pravdu, objetí je kouzelné. Nádherné. A úplně nejlepší je líbání v objetí :D. Kryštofi jsou skvělí, a Nohavica taky :).

4 *Crying×Girl* | Web | 5. září 2010 v 16:32 | Reagovat

ty máš odvahu..to bych asi nikdy učitelce neřekla..*obdiv* ..jiank krásnej blog ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama