Září 2010

S ohledem na výše uvedené Vás musíme informovat, že Vaším jednáním dochází k podstatnému porušení Úvěrové smlouvy, v jehož důsledku může být v souladu s článkem 8. Podmínek požadováno okamžité splacení.

28. září 2010 v 15:11 | dirty from chocolate |  se slzami v očích
Nadpis nemá nic společného s tímto loučícím se článkem. Ano, už je to tak. Odcházím. Tenhel blog už mě sere! :D Fakt, že jo! Napište si někam, zda-li chcete novou adresu, nanana. mějte se famfárově!
dirty from chocolate

So starting today, I'm breaking out of this cage!

22. září 2010 v 16:26 | dirty from chocolate |  se slzami v očích
Áj džas kíp livin dis vej, sou starink tudej, ajm brejkin au of dis kejč, aj stejdin na, ima fejs maj denima, ajm meejni na, ima holt maj graund, ajv hejd in, nau aj so na tinima, bek cugejm rajd nau.

Nejsem blondýna, má pleť není dokonalá, nemám velká prsa, nenosím sukni do půlky prdele, nemaluju si růžové stíny, nejím nízkotučné jogurty, nemám dokonale upravené nehty, nechodím na dvaceticentimetrových podpatkách, nesnídám misli s odtučněným mlíkem, nechodím s nosem nahoru, nemam na fejsbuku miliony přátel, které neznám, necítím nenávist k japoncům, a nemiluju džastina bíbra, nechodím na ostro a na pařbě se nestřískávám, nepiju, nekouřím a neberu drogy, nemyju si vlasy nejdrahším šamponem, doma nechodím v růřovém županu, nemám své felas,
29

nesnáším přetvářku, nechci se stát zpěvačkou,neposlouchám pop a nevím, co měla včera ešlí tisdejl k večeři, nejím humra, neskáču klukům do náruče, nedělám na nikoho oči, nemaluju si pusu leskem s příchutí jahody, nefotím se u záchodové mísy, neříkám o sobě že sem ímou, a to že nemám ráda oranžovou barvu nic neovlivňuje, nemáme vilu ani bazén, neumím pěkně číst, neumím moc lyžovat, ráda skáču do napadaného listí, v zimě nejezdím na kole, netrávím hodiny ve vaně, nejsem oblíbená, nejsem falešná a mám svůj názor, neumím hrát vodní polo, neposluchám Mocarta, nečumím na muzikál ze střední, nemiluju koně, proto je můj život takový? :/

Nemám náladu vůbec na nic. Ani nemám chuť na ty dobroučké palačinky, co jsem si včera udělala..Nic. Moje hlava je prázdná. Žádné myšlenky. Žádné pocity. Nic. Prázdno. Třeba povím jindy, proč.
dirty from chocolate

Potom se líbali, bylo to vážně k vzteku, ohledy nebrani, vlezli pod jednu deku a ona vzdychala, on šeptal polohlasem, páska mi dopsala a potom přetrhla se..

5. září 2010 v 20:55 | dirty from chocolate |  s naivitou
Milý Alfonzi,
rozhodla jsem se že se stále nebudu otravovat s těmi hrozně dlouhými články. Začnu občas psát i takové ty kratičké, co si zvládne přečíst každý. Budou vyjadřovat jen jednu myšlenku, budou na pár řádků a nevím, zda-li bude vhodné přidávat k nim fotku. Ale bylo to pro všechny moc fajn, protože dlouhé články nikdo nechce číst..

Někdy mi docela vadí, že usnu rychle. A to nejen proto, že si nestihnu dopřemyšlet, to co sem začla a ráno už nevím, u čeho jsem skončila. Ale taky protože jen tak ležet v posteli, být zachumlaná do teplé peřinky, tisknout v náručí svého oblíbeného plyšáčka, zavřít oči a jen si užívat, že nemusím vůbec nic dělat je úžasný pocit, ach.
28
Možná ste si už dříve všimli, že můj starý design, s converskama mé sestry, se mnou a oldschool radiem, je pryč a je tu barevný s grafitama, novinama a podobnými věcmi, ale ten je taky pryč. Byl jen provizorní, protože už když jsem měnila ten oldschoolový chtěla sem něco takového, což je tak trochu nápad mé (budeme to mít na nástěnce ve třídě), ale teď si myslím, že je to docela pěkné. Na každém kompu to jde vidět jinak ;) takže je to ještě zajimavější :D Je tam i úryvek z Vodníka (Kytice - K.J.Erben) :

Něco padlo podedveřmi,
mok se jeví krvavý.
A když stará otevřela,
kdo jeknutí vypraví?
Dvě věci tu v krvi leží,
mráz po těle hrůzou běží,
děcká hlava bez tělíčka
a tělíčko bez hlavy..

No vidíte, a zase je to dlouhé jak svět. Fuj fuj fuj. Třikrát fuj. To je bordel tohle. Mimochodem oficiálně jsem ode dneška žena v domácnosti. Ano. Moje maminka i s bratrem se přestěhovala k dědovi (nehledejte v tom žádnou hrůznou událost v naší rodině, rodiče se nerozvedli ani nikdo neumřel, jen je třeba, aby se někdo staral o dědu a bratr je furt ve škole, takže tam bydlí i máti a bude dědovi pomáhat se zahradou, domem a tak) takže se teď o vše musím starat já. To sou mi věci. Jejda vlastně je vyprané prádlo, jdu ho pověsit..
dirty from chocolate

Závist, závidět, závidím, zášť, nezáviď, závistivá, závistník, závěšák, závistivý, závist, ZÁVIST, nezávist, závidíme.

2. září 2010 v 21:21 | dirty from chocolate |  s těžkým srdcem
Milý Alfonzi,
něco sem k tomuhle článku napsala, něco o běhu a honbě za informací, ale bylo to teplý, tak sem to smazala. Správně jsem chtěla napsat už včera, jako slavnostně, ale co je nám po prvním školním dni. Někdo se těšil, někdo ne, ale na tom dni 1.září to nic nemění. Byl to den jako každý jiný, jen sme šli zase do školy :). Ale to všichni ví, protože byly toho účastni. Jak se, kdo těšil, co? :P

Možná tenhle článek budu celý věnovat škole, ale nedivte se, 2 měsíce bez ní, to sou i dva dny zajímavé. Včera sme se sticky with caramel seděly na schodech, jako obyčejně, najednou k nám přišla nějaká učitelka, na které šlo poznat, že má ráda jídlo, tak se k nám dokolíbala a "mile" nám sdělila, že tam nemáme sedět, tak sme si stouply a já se jí zeptala, zda-li je rozdíl, když sedím nebo stojím, když zabírám stejný prostor, protože ona si stěžovala, že bráníme v průchodu (přitom bylo vedle ještě asi 5 metrů) ona se na mě rozkřikla a zeptala se z jaké sem třídy a já kráva blbá sem jí řekla správnou třídu :D

Tak sme si šly sednout jinam, na zem, jako obyčejně. Přišla jiná učitelka a mile (tentokrát opravdu mile, tuhle učitelku mám ráda, je taková na úrovni a dost gymplová) nám zdělila, že není reprezentativní tam takhle sedět. Tak sme šly do třídy a chtěly sme si sednout na topení, jako obyčejně, ale bály sme se, že by někdo přišel a vyhodil nás, že se tam nesmí sedět. Tak sme chodily po škole a nesedaly si :D
23
Nanana. Dnešek byl pln teplých věci, jak jinak. Přijde mi, že se mi Dino vzdaluje a VRM je mi stále bližší a bližší. Nesnáším Teru, toho s dvěma nn a všichni ve třídě nesnáší mě.
Život je krásný.

Když večer ležím v posteli a dlouho nemůžu usnout, přemýšlím, Alfonzi. A jednou, když jsem zase takhle ležela se strachem v očích (moje sestra je mě dříve strašila různými historkami a čarodějích, co žerou holčičky jako já, pak se mi o takových ěvcech zdálo a do teď se bojím tmy) a přemýšlela, nějak jsem došla k tomu, že si myslím, že obětí je větším projevem lásky než líbaní. Líbat se můžete s kýmkoliv,kdo vám to dovolí nebo se na něj vrhnete, nic to neznamená. Je to jen něco, co prostě chceme a tak to "uspokojuje náš chtíč". Je to nejvyšší bod toho, co žádáme my, ti co ke vztahu nepotřebují sex.. Ale naproti tomu obejmutní to je něco. Je to projev velké lásky, objímat nebudete někoho za peníze, je to něco, co nikdo nepotřebuje nutně, ale přesto po tom touží. Já osobně to miluju. Prostě jen tak mlčky stát/sedět v obětí někoho, koho máte fakt rádi. Prostě si jen užíat chvilky, co ste spolu, prostě jen tak být spolu.. To mi příjde kouzelné, co myslíš Alfonzi?
24
Kryštof už mě (asi) přešel. Teď poslouchám Nohavicu. Vidím to na čas české hudby, chuu. Třeba písnička: Jaromír Nohavica - Děvenka Štěstí a mládenec Žal, fakt kouzelné. Jak dokáže vymyslet text na nějakou situaci, jak v tom dokáže řešit a pozastavit se nad problémy, co jsou ve státě. Nebo si dokáže udělat srandu ze všeho. Je to trochu jako southpark. Akorád tam je to trošku sprostčí no :D ale jinak skvělý seirál doporučuji.
dirty from chocolate

Mimo to taková menší anketa. Co sledujete?
Talent manii / Československo má talent / nic.
Děkuji za odpovědi.

VRM - stále píšu, na pokračování.

Pan Unáhlený - tvoje články sem četla všechny, ale nějak nemám náladu reagovat :P