Život jako film, jen co se do scénáře hodí, škrtat a vymýšlet svůj osud, kdy a s kým svůj život spojím. A chvíli trpět pro lásku s vědomím, že napíšu šťastnej konec, a chvili trpět pro lásku, necítit bolest.

30. srpna 2010 v 17:53 | dirty from chocolate |  s růžovými ponožkami
Milý Alfonzi,
ty jeden starej vyhulenče. Ani nevíš jakou chuť teď mám podívat se na jeden z těch známých filmů. Jeden z dílů Heryho Potra, Pána prstenů nebo Pirátů z Karibiku. Ale nemám čas. Vůbec. Nestíhám. Nic. Jsou jetš stále prázdniny a já už teď nestíhám. Když se nad tímto faktem zamyslím, nevím zda-li je pravdivý, ach jsem tak zmatena..

Život je hrozně nespravedlivý. Možná si to jen myslím, třeba je šíleně spravedlivý, ale lidé myslí, že ne, protože si všímají jen toho, když něc nevyjde jim. A tak nadávají na život, jak je nespravedlivý, přitom si to zavinili sami, cha. To však neřeší můj problém. Můj ex se líbal s jinou holkou. Tak tohle je můj problém. Pokud si na Dejva pamatuješ Alfonzi, víš, že to byla fakt láska jak brno. A jak rychle a zamotaně začla tak rychle a zamotaně skončila. Snad nikdy jsem o něm nepřestala snít. Nedávno se mi o něm zdálo. Myslím, že v sobotu. V tom snu sme se k sobě chovali, jako kdyby jsme byli nejvíc zamilovaní, ach". Objímali se, líbali prostě úplně. Do pytle, já to tu vykládám, jak kdybych do něj byla fakt zamilovaná. Jak se vůbec pozná láska, Alfonzi? No, to není důležité. Ale i přest, že sme přesvědčená o tom, že už jsem přetrhla ty provázky, co mě k němu táhly, mě tento jistý fakt moc nepotěšil. Ach, Dejve.
17

Život jako v pohádkách, když se bojíš posledního boje dobra se zlem, když se ti ztrácí poslední naděje.

V pátek jsem byla na jedné B-day party a bylo to naprosto, fajn. Taky Ti příjde, že jsem to řekla népřilišnadšeně? Asi to tak bude. Možná protože sem měla hnusné vlasy, díky honzy a toho rumuscolou co na mě vylil. Možná protože tam do sebe lili všichni hektolitry chlastu a kouřili jak fabriky. Možná protože se mě tam snažil sbalit kluk, kterého sem dosud považovala za svého kamaráda. Možná protože jsem měla julčiny gatě, které mi byly velké. Možná protože jsem byla celá od rumuacoly. Možná proto všechno nezní mé nadšení nadšeně. I přesto jsem si to užila.

Asi bych měla začít život žít, co myslíš Alfonzi? Znáš mě líp než kdokoli jiný. Myslíš, že bych měla přestat existovat a začít si užívat? A všímáš si, že tohle téma o změně mého dosavadního stereotypu se nějak často objevuje v mých článcích? Všímáš si, že se stejně stále na mém životě nic nemění?!
18

Říkala jsem ti o tom, že jsem se rozhodla totálně se vykašlat na kluky? Prostě dát si na chvíli pauzu a být se všemi jen kamarádka? Tak ti to říkám teď. Rozhodla jsem se už před někalika dny. Dokonce jsem kvůli tomu zrušila jednu schůzku. To jsem ale šikulka co? Aspoň v něčem se můj život mění, k lepšímu, doufám.

V Karlových Varech jsem si uvědomila, že chci bydlet nebo aspoň studovat ve větším městě, než je tohle město. No, nebýt obrovských nyní již prázdných budov tatry, naše město je vesnička. A proto budu pilně studovat, abych se dostala na gympl do Ovy a aby mě tam maminka pustila. Když budu pilný student je větší pravděpodobnost, že to budu mít jako za zásluhy ;)

Téma týdne je bouřka, hmmm.
Bouřka. Na jednu stranu mám bouřky ráda a nadruhou ne. Teď bych mohla strávit miliony řádků tím, že bych psala pro a proti, ale myslím, že kdybyste chtěli vědět, co je na bouřkách dobré a co ne, přečtete si jakýkoli jiný článek na téma bouřka, je jich teď určitě miliony. A stejně to nejspíš víte sami, co vás na bouřkách štve a co na nich milujete. Ale ne, chtěla bych se věnovat tomu, jaký jiný význam může mít slovo bouřka. Hádka. Vztek. Nespokojenost. Abstraktní obrazy. Tma. přicházející konec světa. Strach..
dirty from chocolate
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anika | Web | 30. srpna 2010 v 19:25 | Reagovat

On to vlastně nebyl můj kluk, jen dobrej kamarád...teda, naštěstí ještě pořád je. A máš pravdu s tím, cos napsala u mě-všechno děláme, protože musíme. Ale jak začít žít tak, aby člověk dělal to co chce a ne to, co musí?

2 Rousie | Web | 30. srpna 2010 v 21:40 | Reagovat

Kdo to je ten Alfonz?Páč sem nepochopila o kem si to tam stále mluvila...Jinak asi tě to nemože štvát,že se líbala z tvým ex..přece jen to je ex...

3 ♥~*TeRr*~♥ | Web | 31. srpna 2010 v 8:10 | Reagovat

Jo , taky se mi zdá o mých ex .. Myslím že před 14ti dněma se mi zdálo o 2 mých ex .. Taky mě brutálně štve ,když vidím , že ex chodí s někým jiným .. Ale kdybych je viděla cucat se , tak asi vypěním nebo nevím co bych vůbec dělala .. /: .. Taky chci na nějakou párty,kde se pije .. Tyhle prázdniny jsem se ani jednou neopila .. /: .. Ale chci ! .. Můžu se zeptat , kolik ti je ? Nebo je to tajemství blogaře ? .. :) .. ;)

4 sticky with caramel | Web | 31. srpna 2010 v 11:02 | Reagovat

ach dany.sakra,co to máš s tím dejvem?..musíš si v tom udělat jasno. jestli ho chceš,nebo ne. vím že mi řekneš něco jako "ale ty to vůbec nemůžeš pochopit"..dobře,myslet si to můžeš ;) ale jestli ti to vadí,tak proč kurva dáváš na fejsu 'like' k tomu,že je veřma s dejvem?? hm?. proč mi pak napíšeš,že tě to sere? proč? aby to vypadalo,že je ti to ledabyle u prdele?..promiň za ty výrazy. ale nedokážu to pochopit.

5 Bezejmenná* | Web | 1. září 2010 v 13:04 | Reagovat

Vykašlat se na kluky? Zajímavé rozhodnutí. Bez nich to přece nejde... :D ;).

6 Netty | Web | 1. září 2010 v 15:14 | Reagovat

Taky nadávám,že je život nefér,protože je:D
a to s tím ex mě mrzí,ale jestli se tak brzy líbal s jinou,nebude tak úžasnej..;)

7 Coco | Web | 1. září 2010 v 22:16 | Reagovat

Milion plus jeden, ten můj, velký premiérový "týdnotémový" :D.

Já osobně tvůj názor musím schválit, mně samotné přijde až trochu dětinské (bez urážky) teď, v mém věku, což je o rok míň než máš ty - jak asi víš, s někým "chodit". Vůbec, takových ještě bude, pche, ne "takových" - lepších. Ač přemýšlení obvykle přináší nové závěry, občas může přehnané rozebírání uzavřené věci člověku dost zkazit náladu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama