Pane Gerisne, můžu jít domů? Mého brášku unesli ufouni. Nejdřív by ses měl zeptat pana Klobouka. Já se nechci ptát blbýho klobouka! Já se ptám vás! Ale měl by ses ho zeptat. Pane Klobouku? Ne! Kyle, Nee! Já sem klobouk a ty si hovno!!

13. srpna 2010 v 10:34 | dirty from chocolate |  s úsměvem na tváři
Milý Alfonzi,
víš, když máš mraveniště a na severní straně stojí kačer, víš, že kdyby přišel slon, postavil by se na svůj nos, nohy měl nahoru, i přesto, že sloní nemjí sny, lekl by se, spadl a řekl: zapoměl sem si udělat zásoby na zimu a teď chcípnu a je to ftipný, pře ten mravenec chcípne ;)

Předem se omlouvám, že sem tak dlouho nenapsala, ale co na tom, stejně mi sem témeř nikdo nepíše, chacháá. Potřebovala sem .. přemýšlet? O svém životě, co dělám špatně. No, to tady nechci rozebírat, prostě nebyl čas.

Myslím si, že v následujícíh dvou týdnech budu mít více času, jelikož jedeme do Karlových Varů na zlatou svatbu mých prarodičů z matčiny strany, ale na tom nic nemění to, že se budu nudit jak chips. Protože tam jedeme už v úterý, ale to se zastavíme na Kongrese (tábor pro starší, je to od 15ti cca do 25ti let), budeme jim tam dělat jeden den program, takovou hru, to bude zajimave :D navic tam bude Zápalka, jej. Ale jedeme tak už v úterý, no ve středu a ta svatba je až v neděli. Což znamená co? Že si nesmím zapomenout doma svého bratra, foťák, nabíječku, obě baterky a všechno příslušenství, protože kolonáda, mmm to bude na focení úplně vrr :D a bratra protože on se mi tam bude starat o zábavu :D navíc asi budem často jezdit za Bossem. Karel, to on vše vymyslel, on je stvořitelem všeho toho, co teď děláme nejčastěji. Ano, foorky. Vystrkování prdele na své sourozence :D z okna nebo na lidi, co mě serou (já tohle neprovozuji tak často, jako můj bratr a jiní :D), natáčení vtipných videí, shemale apod. Joo, tak to bude taky sranda :D Karel je zláštní člověk, z bohaté rodiny, rozmazlený, ale je fáájn :D a je to boss prostě. Stejně se budu nudit a tak ti, Alfonzi, budu psát.

Šla baba po poušti a uschla.

Celý tento týden sem čuměla na hýrouse (heroes - hrdinové). Celou první řadu. Ráda bych řekla, že mě to přimělo k tomu, že sem skočila z budovy s doměním, že umím lítat. Nebo, že sem se řízla do ruky, protože si myslím, že se umím uzdravovat. Ne :D stále stojím při zemi nevznáším se, nezneviditelňuju se, nežeru lidem mozky, ani nevyhledávám další, co jsou jako já. Jsem prostě úplně normální člověk, který není nijak výjmečný..

"Ty umíš číst? Tak se na mě nevytahuj, já zas umím kreslit."

Asi v pondělí sem byla běhat, nebylo to jen tak. Donutil mě můj "nový kamarád", o kterém sem měla mínění, že neví, že existuju. Říkejme mu . Řekl: "Tak co? Už si byla běhat?! Ne?! Tak běž! hned!" Chtěla sem si jít kreslit na město, jako poslední dobou často, ale šla sem běhat. No, nakonec sem si šla i kreslit, pře sem měla plno času, ale byla sem běhat, to je hlavní. A maminka to hned musela říct mému "trenérovi", ten se ve středu ozval a šli sme běhat spolu :D na nějaký zakázaný kruh kolem fotbalového hřiště, přelízali sme plot, no vzrůšo :D. Ne bylo to pěkně teplý, ten trener je takový zvláštní, no co.

Chtěl bys někdy umět lítat, Alfonzi?

Alfonzi, co si myslíš, o tomhle světě? Myslíš si, že je milosrdný, spravedlivý, obětavý, laskavý, milý, pečlivý, pravdomluvný? Nebo je zahořklý, sobecký, nepřející, závistivý, nedbalý, pomstychtivý, neupřímný, lživý, zlý? Můžeme proti tomu něco dělat? Můžeme se stát malími hrdiny? Třeba jen pro své okolí. Jen aby nám někdo řekl: ty jsi můj hrdina. Prostě být milý, obětavý, nesobecký, upřímný.. Mít rád ostatní a naslouchat jim. To je můj velký problém. Neodsuzovat, nebýt sobecká, jsem příliš upřímná a sebevědomá.
Alfonzi, zkus mě změnit, nebo mě brát takovou jaká jsem?

Jde králíček kolem skály a vůbec mu to nevadí.
dirty from chocolate
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ayuu | Web | 13. srpna 2010 v 15:20 | Reagovat

Já to beru tak,že nikdo neřekl,že život bude hezký...:]

2 sticky with caramel | Web | 13. srpna 2010 v 15:32 | Reagovat

ach teda,článek se snažím napsat už celých dlouchých 11 dní. nemám na to nervy:D chci totiž ještě udělat nový lay,ale nemám trpělivost s vybíráním nápadů,nebo tak..doufám,že nezahynu.

velmi se ti omlouvám,ale na čtení článku momentálně vůbec nemám čas,přečtu si ho večer.

poslyš,co kdybys někdy napsala takhle dlouhý článek o mě? :D ne,dobře tak ne:)ale nezavrhuj to,byla by to dobrá četba:D ne,radši ne. uvažuj o tom:D:*

jdu si sbaliti věci,ať co nejdříve můžu přiletět zpátky tam,kde žijem. stavím se - někdy.zajdem ven?třeba v pondělí?to s tím stanem asi nevyjde,nemám stan. a i kdybych měla,neumím ho postavit. ale na kapučíno zajdem,cotynato? miluju tě,už jsem ti to řekla?

3 B O O M . | Web | 13. srpna 2010 v 16:12 | Reagovat

Děkuju :))

4 mišel | Web | 14. srpna 2010 v 17:32 | Reagovat

ďakujeem :) aj za pochvalu aj za prianie ^^ užila som si poriadne ;)

5 Coco | Web | 14. srpna 2010 v 22:47 | Reagovat

Svět je krutý, nepřejícný a podlý a falešný pro ty co ho neumějí vidět optimistický, legrační a dobrotivý. Pro lidi, co rezignovali, zahořkli, odmítají se stát malými hrdiny svému okolí, jak píšeš. Ale ikdyž se jimi stanou, přesto ho nezmění, protože není hrdiny bez padoucha.

Moc děkuji za milý komentář, ta písnička je Christina Aguilera - All I need :).

6 Chausen | Web | 15. srpna 2010 v 23:24 | Reagovat

Tady Eler... v anonymním režimu či jak to nazvat. Já chci být vyjímečná! Chci být hrdina. Aspoň pro někoho tedy. Kdo by nechtěl?! Jinak užij si to v Karlových Varech a těším se na fotky. :)

7 AlbertRow | E-mail | Web | 5. června 2018 v 3:13 | Reagovat

The prostate gland is central to the part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all forms of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of the particular defect in the gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections received from the rest with the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some of the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that several ejaculations a week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef every week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to consider to make sure a healthy prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to go for prostate examination one or more times 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama