Srpen 2010

Život jako film, jen co se do scénáře hodí, škrtat a vymýšlet svůj osud, kdy a s kým svůj život spojím. A chvíli trpět pro lásku s vědomím, že napíšu šťastnej konec, a chvili trpět pro lásku, necítit bolest.

30. srpna 2010 v 17:53 | dirty from chocolate |  s růžovými ponožkami
Milý Alfonzi,
ty jeden starej vyhulenče. Ani nevíš jakou chuť teď mám podívat se na jeden z těch známých filmů. Jeden z dílů Heryho Potra, Pána prstenů nebo Pirátů z Karibiku. Ale nemám čas. Vůbec. Nestíhám. Nic. Jsou jetš stále prázdniny a já už teď nestíhám. Když se nad tímto faktem zamyslím, nevím zda-li je pravdivý, ach jsem tak zmatena..

Život je hrozně nespravedlivý. Možná si to jen myslím, třeba je šíleně spravedlivý, ale lidé myslí, že ne, protože si všímají jen toho, když něc nevyjde jim. A tak nadávají na život, jak je nespravedlivý, přitom si to zavinili sami, cha. To však neřeší můj problém. Můj ex se líbal s jinou holkou. Tak tohle je můj problém. Pokud si na Dejva pamatuješ Alfonzi, víš, že to byla fakt láska jak brno. A jak rychle a zamotaně začla tak rychle a zamotaně skončila. Snad nikdy jsem o něm nepřestala snít. Nedávno se mi o něm zdálo. Myslím, že v sobotu. V tom snu sme se k sobě chovali, jako kdyby jsme byli nejvíc zamilovaní, ach". Objímali se, líbali prostě úplně. Do pytle, já to tu vykládám, jak kdybych do něj byla fakt zamilovaná. Jak se vůbec pozná láska, Alfonzi? No, to není důležité. Ale i přest, že sme přesvědčená o tom, že už jsem přetrhla ty provázky, co mě k němu táhly, mě tento jistý fakt moc nepotěšil. Ach, Dejve.
17

Život jako v pohádkách, když se bojíš posledního boje dobra se zlem, když se ti ztrácí poslední naděje.

V pátek jsem byla na jedné B-day party a bylo to naprosto, fajn. Taky Ti příjde, že jsem to řekla népřilišnadšeně? Asi to tak bude. Možná protože sem měla hnusné vlasy, díky honzy a toho rumuscolou co na mě vylil. Možná protože tam do sebe lili všichni hektolitry chlastu a kouřili jak fabriky. Možná protože se mě tam snažil sbalit kluk, kterého sem dosud považovala za svého kamaráda. Možná protože jsem měla julčiny gatě, které mi byly velké. Možná protože jsem byla celá od rumuacoly. Možná proto všechno nezní mé nadšení nadšeně. I přesto jsem si to užila.

Asi bych měla začít život žít, co myslíš Alfonzi? Znáš mě líp než kdokoli jiný. Myslíš, že bych měla přestat existovat a začít si užívat? A všímáš si, že tohle téma o změně mého dosavadního stereotypu se nějak často objevuje v mých článcích? Všímáš si, že se stejně stále na mém životě nic nemění?!
18

Říkala jsem ti o tom, že jsem se rozhodla totálně se vykašlat na kluky? Prostě dát si na chvíli pauzu a být se všemi jen kamarádka? Tak ti to říkám teď. Rozhodla jsem se už před někalika dny. Dokonce jsem kvůli tomu zrušila jednu schůzku. To jsem ale šikulka co? Aspoň v něčem se můj život mění, k lepšímu, doufám.

V Karlových Varech jsem si uvědomila, že chci bydlet nebo aspoň studovat ve větším městě, než je tohle město. No, nebýt obrovských nyní již prázdných budov tatry, naše město je vesnička. A proto budu pilně studovat, abych se dostala na gympl do Ovy a aby mě tam maminka pustila. Když budu pilný student je větší pravděpodobnost, že to budu mít jako za zásluhy ;)

Téma týdne je bouřka, hmmm.
Bouřka. Na jednu stranu mám bouřky ráda a nadruhou ne. Teď bych mohla strávit miliony řádků tím, že bych psala pro a proti, ale myslím, že kdybyste chtěli vědět, co je na bouřkách dobré a co ne, přečtete si jakýkoli jiný článek na téma bouřka, je jich teď určitě miliony. A stejně to nejspíš víte sami, co vás na bouřkách štve a co na nich milujete. Ale ne, chtěla bych se věnovat tomu, jaký jiný význam může mít slovo bouřka. Hádka. Vztek. Nespokojenost. Abstraktní obrazy. Tma. přicházející konec světa. Strach..
dirty from chocolate

Se spánky z břidlicových střech, se zády rtutě na oknech, páry zboušenýho skla, se stehny váhy tě každej zná, tě každej zná, tě každej zná a když tě ochutná.. Vím, že víš že.

24. srpna 2010 v 12:19 | dirty from chocolate |  se slzami v očích
pátek
Stále poslouchám Kryštofa, nevím, co mě to najednou popadlo. Asi si chci nějak připomínat Moravu :D tedy pokud jsou Kryštof z Moravy, jestli ne, tak se mi nesmějte a řekněte mi to, abych příště věděla :D díky.

S otcem jsme včera hledali nějaké fajnůvkové přáníčko k výročí zlaté svatby, v celých Varech jsme našli jen jedné. Moc se mi nelíbí, ale pro ně bude fajn ;) díky hledání jsme našli jedno "žuůžo" papírnictví. Bylo úplně obrovské. Měli tam dokonce i redispera (pera na tuž/š), což neměli ani v tom světoborném globusu. A já mám konečně diář, chuchuu. Vždy potřebuju diář, je to nejen organizátor, ale i můj zaznamenávač důležitých zážitků. Ohledně lásky, například. Ten můj nový diář je takový tlustý, černý s tvrdýma deskami. Bude to ta nejtěžší věc, co si budu nosit do školy, tss. Ale je fajnůvkový :D

Zrovna mi tu hraje písnička Revizor (od Kryštofa), pusťte si to :D úžasné, mňam.

15

Přijeli jsme z nákupů, i s mým novým diářem a bratr mi řekl: "jedem do města, je tam Karel s Kondorem." Dobrá tedy. Tak jsme se najedli pizzy, kterou naše drahé dámy (babička a maminka) dělaly celé dopoledne a tatínek nás odvezl k tržnici. Kondor, toho sem neznala. Karla znáte i vy ne? Jak jsem říkala, to je ten boss ;) :D ale Kondor, kdybych nevěděla, že je ochlasta a furt s někým souloží, šla bych do něj :D yes.

Večer sem si sedla na balkon, ach. Luxusní. Pila jsem z hrnku Sparta Praha, jedla karlovarské oplatky, kreslila postavičky a komixy, kreslila si a poslouchala Kryštof no :D dívala sem se skrz prosklený výhled na tmavě modrou večerní oblohu a pomalu "vycházející" měsíc, ach.

Dnes sem se probudila a žasla sem - konečně pěkně! Hned, když jsem viděla tu modrou oblohu bez mráčků, bylo mi jasné, že dnes půjdu v sukýnce na města fotit, yeah! A taky že sem šla. Potkala sem samé nezajímavé lidi. Jen jedna holka měla luxusní vlasy, jeden kluk se smál, pře jsme se potkali 2x (nevím, co ho na tom rozesmálo) a jinak samé němce, rusy, slováky, a pár čechů. Ale potkala sem úplně fajný podchod s grafitama, mňam.
16

"Nech větru pár vět a světluškám svět a státy nech tát. Nechej sněhurky sněhu a veškerou něhu a doutnák nech dout. Nechej naději ději, ale aleji a kouty nech kout. Nech medúzám med a jedničkám jed a motýlům týl. Nech Terezám rez a pro plesy les i s kvílením víl."

úterý
Tak jsem konečně doma. Za těch pár dalších dnů strávených v Karlových Varech se toho událo, dost? Trochu? Prostě to stojí za povšimnutí. V neděli byl ten velký den D pro babičku a dědu, ráno obřad v "kostele", kde sem musela hrát na klavír :/ potom nějaká hostina, z níž mi bylo jen blbě a večer strejdova chata.. Kde byli jen ožralí dědečkové, jejich manželky, co na ně nadávaly, já a bratr. Super. Však asi ve 23hodin přijel syn sestřenice mé mámy a byl fakt nádherný, opravdu - říkejme mu TT. Svalnatý hokejista, téměř sedmnáctiletý, ach. Já jsem člověk, který si furt něco představuje, vymýšlí a sní, ale tentokrát sem nesnila, vážně ne, vážně se stalo to, co sem si vždy přála.. Ty vole (pardon) bylo to fakt božské, ano. Nesouložili jsme spolu, nebojte se :DD ale mazlili se, líbali, objímali, no ty vole, prostě "legendární", ach.

Fakt dokonale líbal, ach.

Hii. zdravím z KV! :D

19. srpna 2010 v 14:16 | dirty from chocolate |  s výčitkou
Alfonzi,
je to tu fakt teplý.
Včera sme byli cca na čtyřech výstavách. Jedna byla s autíčky, které se použily ve filmu Kuky se vrací. To bylo nejvíc roztomilé, ach. Ptoom nějaká výstava O. H. Hajka (myslím), ten všude maloval geometrické tvary, většinou kostočtverce, nezáživné. Potom nějkaá výstava různých umělců, to se mi líbily obrazy od Filly (myslím). Potom ještě nějaké prodejní galerie, tam se mi líbila taková seda hrnů s konvičkou, s grafitama nebo takového něco, ach.

Dneska sem byla jen s taťkou ve městě. Vůbec nevím, co tu budou až do neděle dělat, fakt gay. Samý gay. Ne, žádného gaye sem zatím neviděla, o to je tu to horší, ani žádný gay, tss. Jen můj bratr :D cháá. Ne, je to stylař.
V tom městě no, nic moc. Jen mám nové botky, takové cvičky růžové :D to budu nosit, úplně styl! A taky mám konečně diář, chuchuu.

Ani žádné pořádné fotky nemám. Tss. Musím už jít, mějte se, tschüs.

Cit, cítit, pocit, citlivý, citlivka, přecitlivělý, cítit dotyk, citový, citově zabarvený, citlivá, cíťa, pocítit, necítit..

16. srpna 2010 v 21:42 | dirty from chocolate |  s těžkým srdcem
Pocit
Přemýšlíš ,Alfonzi, někdy nad tím? Jak silný je pocit? Dotyk? Cit? Co to vlastně obsahuje a jak silné to je? Prostě jen něco cítit? Ať už dotyk, emoce, lásku, náladu, bolest, cokoliv. Prostě cítíš, jak je to úžasné. Cítit obejmutí, políbení nebo cítit něčí dech. Představ si, že bys byl slepý, jen bys slyšel a cítil, co se kolem tebe děje. Cítil bys, jak se tě někdo dotýká, cítil bys teplo, zimu, cokoliv. Vau.

Odjíždím
Do Karlových Varů. Yeah! Snad to bude fajn :D ještě dneska sem byla venku s Dino a mou úžasnou sticky with caramel. Koupily sme si sešity, jelikož jsme nedočkavostí bez sebe, kdy už konečně začne zase ta úžasná škola. Kdy se zase budeme moc mučit v hodinách. Doufám, že zase první hodinu v týdnu (pondělí první hodina) budeme mít tu naši oblíbenou němčinu, viď VRM. Aby sme zase ráno nebyly schopné vylézt ty nekonečné schody, mohly se zastavovat na každém třetím schodě a zhulenecky čumět na každého, kdo si troufá vylézt ty schody na jeden nádech, ach.
Už se přeelice těším, až nám zase naše milá paní učitelka výtvarky bude říkat: ruka píše, ruka odpočívá. Jak nám dějepisářka rozdá testy a já zase (tradičně) budu mít za 3. Jak budeme v biole opisovat při písemce z mého pečlivě přehledného sešitu, jelikož naše učitelka je někde v oblacích a přemýšlí o svých kočkách, yeah. Jak se budeme s VRM chychotat někde vzadu v lavici zatím co se naše třídní bude snažit, aby jí někdo věnoval pozornost. Jak se zase přihlásíme o úpravu nástěnky a ty pak nebdueš schopná ji za půl roku udělat :D promiň. Už se těším na prváky, ale teď vážně :D doufám, že nepříjde jen plno tlustých hnusných lidí s brejličkama a čumět tím svým pohledem, ty víš jakým, jako když čumí Tera ;) protože to by bylo velice slabší :D chci aby přišla banda překrásných kluků a všichni by si hned všimly té úúúúžasné holky s růžovýma vlasama a stylovým oblečením - já. Ach, až na to, že beztak na mě každý bude srát :D sem jen blbá terciánka :D
Na co se těšíte vy do školy? :D
dirty from chocolate


VRM : ten článek o tobě píšu na pokračování ;D zatím mám začátek :D

Pane Gerisne, můžu jít domů? Mého brášku unesli ufouni. Nejdřív by ses měl zeptat pana Klobouka. Já se nechci ptát blbýho klobouka! Já se ptám vás! Ale měl by ses ho zeptat. Pane Klobouku? Ne! Kyle, Nee! Já sem klobouk a ty si hovno!!

13. srpna 2010 v 10:34 | dirty from chocolate |  s úsměvem na tváři
Milý Alfonzi,
víš, když máš mraveniště a na severní straně stojí kačer, víš, že kdyby přišel slon, postavil by se na svůj nos, nohy měl nahoru, i přesto, že sloní nemjí sny, lekl by se, spadl a řekl: zapoměl sem si udělat zásoby na zimu a teď chcípnu a je to ftipný, pře ten mravenec chcípne ;)

Předem se omlouvám, že sem tak dlouho nenapsala, ale co na tom, stejně mi sem témeř nikdo nepíše, chacháá. Potřebovala sem .. přemýšlet? O svém životě, co dělám špatně. No, to tady nechci rozebírat, prostě nebyl čas.

Myslím si, že v následujícíh dvou týdnech budu mít více času, jelikož jedeme do Karlových Varů na zlatou svatbu mých prarodičů z matčiny strany, ale na tom nic nemění to, že se budu nudit jak chips. Protože tam jedeme už v úterý, ale to se zastavíme na Kongrese (tábor pro starší, je to od 15ti cca do 25ti let), budeme jim tam dělat jeden den program, takovou hru, to bude zajimave :D navic tam bude Zápalka, jej. Ale jedeme tak už v úterý, no ve středu a ta svatba je až v neděli. Což znamená co? Že si nesmím zapomenout doma svého bratra, foťák, nabíječku, obě baterky a všechno příslušenství, protože kolonáda, mmm to bude na focení úplně vrr :D a bratra protože on se mi tam bude starat o zábavu :D navíc asi budem často jezdit za Bossem. Karel, to on vše vymyslel, on je stvořitelem všeho toho, co teď děláme nejčastěji. Ano, foorky. Vystrkování prdele na své sourozence :D z okna nebo na lidi, co mě serou (já tohle neprovozuji tak často, jako můj bratr a jiní :D), natáčení vtipných videí, shemale apod. Joo, tak to bude taky sranda :D Karel je zláštní člověk, z bohaté rodiny, rozmazlený, ale je fáájn :D a je to boss prostě. Stejně se budu nudit a tak ti, Alfonzi, budu psát.

Šla baba po poušti a uschla.

Celý tento týden sem čuměla na hýrouse (heroes - hrdinové). Celou první řadu. Ráda bych řekla, že mě to přimělo k tomu, že sem skočila z budovy s doměním, že umím lítat. Nebo, že sem se řízla do ruky, protože si myslím, že se umím uzdravovat. Ne :D stále stojím při zemi nevznáším se, nezneviditelňuju se, nežeru lidem mozky, ani nevyhledávám další, co jsou jako já. Jsem prostě úplně normální člověk, který není nijak výjmečný..

"Ty umíš číst? Tak se na mě nevytahuj, já zas umím kreslit."

Asi v pondělí sem byla běhat, nebylo to jen tak. Donutil mě můj "nový kamarád", o kterém sem měla mínění, že neví, že existuju. Říkejme mu . Řekl: "Tak co? Už si byla běhat?! Ne?! Tak běž! hned!" Chtěla sem si jít kreslit na město, jako poslední dobou často, ale šla sem běhat. No, nakonec sem si šla i kreslit, pře sem měla plno času, ale byla sem běhat, to je hlavní. A maminka to hned musela říct mému "trenérovi", ten se ve středu ozval a šli sme běhat spolu :D na nějaký zakázaný kruh kolem fotbalového hřiště, přelízali sme plot, no vzrůšo :D. Ne bylo to pěkně teplý, ten trener je takový zvláštní, no co.

Chtěl bys někdy umět lítat, Alfonzi?

Alfonzi, co si myslíš, o tomhle světě? Myslíš si, že je milosrdný, spravedlivý, obětavý, laskavý, milý, pečlivý, pravdomluvný? Nebo je zahořklý, sobecký, nepřející, závistivý, nedbalý, pomstychtivý, neupřímný, lživý, zlý? Můžeme proti tomu něco dělat? Můžeme se stát malími hrdiny? Třeba jen pro své okolí. Jen aby nám někdo řekl: ty jsi můj hrdina. Prostě být milý, obětavý, nesobecký, upřímný.. Mít rád ostatní a naslouchat jim. To je můj velký problém. Neodsuzovat, nebýt sobecká, jsem příliš upřímná a sebevědomá.
Alfonzi, zkus mě změnit, nebo mě brát takovou jaká jsem?

Jde králíček kolem skály a vůbec mu to nevadí.
dirty from chocolate

Ich vermissen deinen vogel.

4. srpna 2010 v 14:14 | dirty from chocolate |  s úsměvem na tváři
Dear Alfonz,
jsi jediný, kdo mi tu zbyl, všichni ostatní na mě serou!
Ach, jak těžký je život umělce.
dirty from chocolate

Cítím se jak pixelka kolující po milionu blogů čekajíc na domov, že se někde usadí, ale jí jen někdo rozkouskuje a vyhodí do složky "koš".

1. srpna 2010 v 11:02 | dirty from chocolate |  s naivitou
Milý Alfonzi,
aaa" máme tady první slunný den. Hlasili, že má být až 30°C. Hahaha. Myslím, že nebude ani 25, až na to že už teď je tak 20, předpokládám. No poďme se bavit o něčem jiném než o teplotách, je to hrozně teplý :DD

Včera sem zkoušela malovat. Obyčejně kreslím, ale zkoušela sem malovat. Vzdala sem si akrylove barvy, papiry, na koberec sem si dala noviny, připravila si prsty a ťap ťap nějaká čmáranice z toho vznikla, ano malovala sem to prstama, bez štětců :D chuu. Vznikla z toho takova napul činska pani s hnědyma vlasama, hodně namalovana, červene oči, ruda pusa,.. prostě menši dilko.
13
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
Tenhle film sem viděla už dávno, ale nedávno sme se na to s kámoškou dívaly a to je úplně ůža :D Natáčel se 10let, pře jsou to všechno loutky a je to udělane z fotek, drsne. Totálně umělecký film. A nejlepší písnička je tam o té mrtvé nevěstě :)


Cesta do země - nezemě
Na tenhle film jsem se dívala včera. Miluju film Petr Pan a tohle je vlastně podle života člověka, který Petra Pana vymyslel. Myslím, že podle skutečné udalásti, že to není vymyšlené ;) a je to úplně luxusní, hraje tam i Johny Depp a Freddie Highmore, takže úplně super film. Fakt doporučuju se podívat. Málem sem na konci i brečela :D ale jen málem ;)

Já si jdu užívat prázdniny u filmu Útěk do divočiny a ty ,Alfonzi, si můžež jít přečíst nějakou pěknou knížky a vzdělávat se. Chá"   Vždyť není kam jít, s námi klidně si dej, všechny nás jendou červi proděravěj. Nanana..
dirty from chocolate