Červenec 2010

Někdy je lepší mlčet, ale když už mlčíte a jen blbě čumíte, tak vás to začnete nudit a něco plácnete jen abyste furt nemlčeli a pak je to taková blbost, že se za to stydíte a tak zase mlčíte a pořád dokola.

29. července 2010 v 17:05 | dirty from chocolate |  s úsměvem na tváři
Z čehož vyplývá, že je lepší mluvit furt, protože je pak větší pravděpodobnost, že řeknete něco chytrého, a tak MLUVME! - jen taková slabší úvaha :D

Konečně vysvitlo sluníčko, yeah! A já se dneska opravdu činila. Začla sem si šít na triko nápis: I AM only NEXT person. Uklidila sem cele spodni patro, kde mame "modlitebnu" (neřešte význam tohoto slova). A posekala celou zahradu, na což jsem patřičně hrdá :D. A bylo to úplně vtipné. Pře vedle sekal náš zákeřný soused a blbě čuměl, že sekám i když sem jen "malé dítě" a že máme mnohem lepší sekačku než oni a že mi to tak pěkně šlo. To je náš zákeřný soused prostě. Tak sem se na něj ještě tak mile usmála, trocu výsměšně :D. Joo, i takové dny jsou.

Tatínek dnes zaslal peníze na ty moje šaty. Takže během dvou týdnů čekejte mou velikou změnu nálady - RADOST.

Jdu ven s jedním neznámým kámošem :D tak čus.

Jen trochu léta, prosím.

27. července 2010 v 17:36 | dirty from chocolate |  s růžovými ponožkami
Milý Alfonzi,
už mě to přestává bavit. Proč si myslíš, že píšu tak často? Nudím se. A to jak sviň. Mimochodem nevíš proč se plno věcí přirovnává ke sviním? Je to velké jak sviňa, si blbec jak sviňa, dobré jak sviň apod. Co to má jako být? Kdo tuhle kravinu vymyslel? Nebo slovo kravina, správně to je blbost že. Teď mi vysvětli, proč by měla být kráva nějaká méně cennaá. Nebo ta svině. Chudák zvířátka.
12
Ale vraťme se k tématu. Léto. Proč není teplo. Irituje mě to. Ráno se vzbudím a je tak hnusně, že přemýšlím, zda-li má cenu vstát. Přemýšlím, zda-li není konec světa. Je 27.července a ráno v 8 je tma, jak kdyby bylo devět večer. A přes poledne, taky nic nevysvitne. Sluníčko nás prostě úplně irituje, Alfonzi.

Jak dopadnout mouchu
Dopadnutí mouchy prý není žádná věda, ale chce to v tom mít systém. Přesně dodržujte návod. Přísně a se zaujetím ji pozorujte. Sledujte ji a nespusťte z ní oči. Pak se pomalu přibližte a chňap - je po ní.


Nechovej se ke mě jako k dítěti! Už je mi osum, když si chci malovat, tak si budu malovat!

26. července 2010 v 16:43 | dirty from chocolate |  s výčitkou
Milý Alfonzi,
nepíšu s výčitkou, jen je to jedná rubrika, kde zatím není článek. A tak teď už je, juch.

Četla jsem si znovu svůj předešlý článek a zaujalo mě, jak strašně zase myslím jen na sebe. K takovému článku se snad nedá ani nic napsat. Vyslechli ste si, co sem zažila a to je všechno. Co ste měli jako napsat. Proto se nedivím, že téměř nikdo článek nekomentoval. A tak píšu nový. O nějakém tématu, mmm.

Kdo mě zná i z jiných blogů, ví, že jsem si napsala cca 30 témat, vždy jedno vylosuju, trochu popřemýšlím a napíšu k danému tématu vše, co mě napadá. O čem budeme dnes přemýšlet?

LEŽ

Lež. Lež obecně je velice zlá věc a opovažuji si říct, že lžu poslední dobou dost málo. Možná je to tím, že jsem upřímná, že nemám potřebu lhát a když už lžu, třeba mamince, vždy ji pak řeknu, že sem lhala a jaká je pravda. Nevím, prostě by mě to furt žralo, že sem lhala.
Lež vznikla až po pádu do hříchu v Ráji. Stejně jako všechno zlo. Třeba nejste věřící, ale já ano a věřím, že jednou budu v nebi a lež, zlo, smrt a všechno tohle hnusné, co je na tomhle světě už nebude.
Milosrdná lež. Snad jediná forma lži, kterou uznávám. Nepoužívám ji často, ale někdy musím. Prostě lhát, protože kdybych řekla pravdu danému člověku by to ublížilo víc, než lež, kterou si vymyslím.

Co váš názor na lež, milosrdnou lež, či Boha a zda-li je to všechno jen lež?


dirty from chocolate

Juu, tu chybí Esc :D

25. července 2010 v 21:28 | dirty from chocolate |  s úsměvem na tváři
Já žádám povolit marihuanu, já žádám zakázat komunistickou stranu, já žádám zrušit ovsajt na modré čáře, já žádám vyškrtnout vánoce z kalendáře, já žádám více medvědů na antarktidě, já žádám méně žáků v každé třídě, já žádám vystoupit z unie i nato, já žádám ať platí jen ten, kdo má na to.. nanana

Milý Alfonzi,
řeknu ti 14 dní bez netu není zas tak hrozné, docela mi to prospělo a mohlo by to tak být furt. Ale i přesto sem tu a píšu na blog, protože můžu a to je ten problém. Kdybych neměla net, jako včera a celé dva předešlé týdny, nemohla bych na net a ani bych nechtěla, no to je jedno..

Teď k "událostem" posledních dvou týdnů, co jsem byla pryč. První týden sme byli na Manželských setkáních. Jako rodiče a dalších 48 párů. Ti starší hlídali rodičům malé děti, zato , Dino, bratr a pitkin sme jeli jen jako flákači :D S Dino sme spaly vždy až do oběda, přes den se flákaly, opalovaly se, občas chodili se 3-4letými dětmi se Sirkou, večer koukli společně na film, ležení v trávě pod krásnou oblouhou plnou hvěz nám zabralo vždy čas až do dvou v noci a pak sme tajně a neslyšně vnikly do chaty.. Ten týden přibyl další do seznamu (Sirka) a naše přátelství s Dino tato akce velmi posílila.

Další týden, který vypadal na velice šaredé počasi, byla pak "vydařený". Sluníčko sice svítilo, ale tak moc, že to až nebylo hezke. Byli sme na brigádě, kde byl i pitmon (ex), prodávání knížek. Fakt hrozná práce. Máte vlastně 40% z prodaných knížek. Ale není to tak jednoduché, chodíte dům od domu, vykládáte lidem o zdravém životním stylu a přemlouváte je, že tyhle knížky jsou to co je zachrání a že si je musi! koupit. Některý den nepřinese nic, jiný zase velké zážitky a prodané knížky. Začítkem týdne se mi vůbec nedařilo, vydělala sem si asi 50kč za 3 dny. Ve čtvrtek sem šla s Dino a prodaly sme 3 knížky, z čehož sme měly každá cca 80 kč. V pátek sme potkali paní, která nejdřív nic nechtěla a pak si koupila 5 knížek, bohužel chtěla velkou slevu, takže sme si místo cca 450 kč vydělaly jen 333kč každá. Ale taky dosti dobré, juch. Pak sme se celý den flákaly. J8 byla na "rande" s klukem, kterého sem poznala v jedném vesničce, byl to uplny blbec :D ale dal mi růži, aspoň něco..

Z těchto dvou minulých týdnů mám veliké poznatky ze světa kluků. Spatřila sem zase cizí penis :D, Karel mi ukázal svou kouli :D bratr měl sračku a barvitě a do detailů nám vše vždy popisoval, apod. Nenahraditelné a velice přínosné informace :DD aspoň, že už jsem doma.

Tento týden se chci věnovat vzdělávání se ve více směrech. Chci si našít něco na pár trik. Budu vařit. Přečtu pár knížek, které mě zaujaly během té brigády, začínám knihou Bůh před soudem je fakt zajímavá. Je to vlastně rozhovor dvou lidi, kteří se setkávají v letadle. Řeší otázky jako zda-li existuje UFO, kde se vzalo zlo, svobodná vůle, jestli existuje Bůh apod. Dál sem se zatím nedostala. Jsem cca u 7 kapitoly. Nakreslím něco parádního a chci zkouknout některé plnohodnotné filmy. Nanana.. Začínají se mi líbit divné písničky jako je třeba tato:


dirty from chocolate

Použijte alespoň 6 znaků, heslo nesmí obsahovat znaky s diakritikou ani začínat nebo končit mezerou. Maximální bezpečnost hesla zaručí kombinace písmen a čísel v heslu. Bezpečnost hesla: hustodémonsky krutopřísné

7. července 2010 v 15:03 | dirty from chocolate |  se sluncem v duši
8
Milý Alfonzi,
Nanananaa.. Chtěla bych lítat. Sedím venku na dece, sluníčko svítí - nehřeje :/, ptáčci zpívají, mě hraje zase nějaký oldschůl, mám z okna natáhlý kabel na internet, žeru chipsy a píšu na blog, protože už mě to vážně nebaví!! :D Nevím, čím to je, možná tím sluníčkem, přírodou, naší čerstvě posekanou trávou nebo jen tou otravnou včelou, co tu furt poletuje, ale mám dobrou náladu, a to jak chips. Fakt, zkuste si to, vzít si notebook na zahradu, posedíte, pustíte si nějakou pěknou hudbu - já radši do sluchátek, protože mám fakt skvělého souseda né nadarmo přezdívaného zákeřný soused (né snad proto že by byl za keřem, al je podlý, zlý a myslím, že i kudrnatý) a budete si jen tak užívat prázdnin, které zatím nejsou moc horké a slunečné, což mě štve, ale tak aspoň nesněží :D.

Poslouchám písničku z minulého článku, cítím, jak se mi při každém dalším spořádaném brambůrku zvětšují stehna a přemýšlím nad život ptáka létavého, jak velký výhled má tam zvrchu, je volný, může si letět kam chce a nemá žádné starosti. Nemusí se snažit být dobrý student, aby se mu splnily jeho sny o budoucím povolání. Nemusí se snažit, aby byl dobrý rodič, protože oni jsou dobří už, když se narodí. ach, melu same blbosti, chcete slyšet ještě větší, nad čím jsem teď přemýšlela? :D Když se tu dívám na tu část zahrady, kde je neposekaná tráva - když bratr sekal začlo pršet - vzpoměla jsem si na naše morčata. Jak jsme je vždy daly do trávy, přikryli je klecí a oni vyžraly celý ten obdelník a když se na jednom místě nechali moc dlouho, vyžrali to tak, že tam tráva nerostla ještě tak půl věčnosti. A tak mě napadá, jestli kdyby se na to dávalo pozor a hlídala se ta morčata a posunovala by se ta krec, jeslti by "posekali" celý trávník a zda-li by se z té hromady trávy pak neposraly :DD nevšímejte si toho, jen tu přemýšlím nad blbostma :DD

dirty from chocolate

Tři nejoblíbenější činnosti? Kolotočování se na velrybě. Pozorovat toho, kdo se zaujetím přežvykuje žábu. Zachraňovat lidi před skázou, protože jsme hrdinové ze země banánů a meruněk.

4. července 2010 v 15:01 | dirty from chocolate |  se sluncem v duši
Milý Alfonzi,
čtu si své články a dochází mi, že stále píšu nějaké útržky z mého života, aby jste věděli, co dělám a tak, ale vždyť to vůbec není důležité :D příjde mi, jak bych tu jen chtěla zaznamenat kousek ze mě a jednou až se stanu tím, co jsou všichni pod zemí, zbyde jen tohle, jen trochu keců od mladičké slečny špinavé od čokolády. Ale k čemu to vše bude. Co. K ničemu a tak přestanu kecat o sobě, o svých problémech, i když mi dost pomáháte, jste moje opora, kdyby se na mě všichni vykašlali, vy mě nezklamete, tedy doufám. A za to vám děkuji.
K mým dalším kecu si pustťe

Snad jen poslední věc a to je, že jsme se rozešli s Dejvem. Né zas tak kvůli tomu, co jsem psala v minulém článku, spíš jsme prostě jen rozumní? :D Netuším, ale vím, že je to tak dobře. Jsme stále dobří přátelé a věřím, že na vždy budeme :)
Poďme nad něčím uvažovat.. Co takhle maska? Máte masky? Teď nemyslím maškarní masku. Ale takovou tu nevyditelnou, přetvařující se. Máte třeba masku, kterou si "nasadíte" před kamarády, říkáte to, co chcou slyšet, vypadá tak, jak chcou abyste vypadali, tváříte se, že je všechno v pohodě? Máte masku před rodinou? Před učiteli? Před určitou společností? A máte masku sami před sebou? Namlouváte si, že jste někdo jiný? Děláte, že se máte opravdu skvěle, že vás nic netíží, že jde všechno hladce, že milujete svůj život, své přátelé, že máte stejný názor jako ostatní, protože ten je ten správný a ve skutečnosti se užíráte myšlenkou na lepší život. Večer sami v posteli sníte o lepším světě a přemýšlíte nad tím jak uprchnout? .. Nevím, jak je to se mnou. Dřív jsem možná pár masek měla. před kamarády, abych se jim zavděčila. Před klukama, abych je obalamutila. Před sebou. Myslím si, že si buduju svlj charakter a svoje masky postupně ničím. Mám svůj názor, mám svoje kecy, nekopíruju, nepodlízám, snažím se být milá, ale vždy ve vší upřímnosti - což někomu vížně vadí. Ale co, jsem sama se sebou ve většině případů spokojená.. Ale i přesto mám chyby, ale fandím si a věřím, že se budu, co nejvíc snažit ať mé chyby nikomu neučkodí.. A co vy? Máte masky?