Rebel, rebelie, rebeloun, rebelit, rebelíš, rebelíme, rebele, seš rebel, nerebeluj, rebelácká placka, rebelove, moje bunda s logem rebelove, rebelie, rebelín, rebelák.

26. června 2010 v 17:08 | dirty from chocolate |  s těžkým srdcem
Mám chuť udělat něco hrozně bláznivého! Totál. Ale nevím co, nevím proč a gup gup. A nemám na to právě zrovna teď vůbec čas. Můj mozek je dost zaneprázdněn mým stále složitějším vztahem. Ano, začíná se to celé komplikovat. Včera jsme nějakou náhodou byli spolu (jako Dejv a já), i když sme vlastně vůbec neměli, a to byla chyba, že sme nakonec byli. Protože jsem oba měli blbou náladu, nic se nám nechtělo a většinu času sme mlčeli. Moc mi to nevadilo, stačilo mi že sem s ním, nepotřebovala sem slova, ale on měl zřejmě dost času přemýšlet. Nad tím, jestli mě vlastně vůbec chce, jestli mu za to stojím a jestli přece jen ta krásná Nela - z jeho třídy - není hezčí, lepší, vtipnější a víc by se k němu hodila.. Byli sme spolu cca 3 hodiny, ale připadalo mi to jako věčnost. Snad poprvé, co sem cítila, že se mi chce rychle domů.. Asi po dvou hodinách, co sme se rozloučili mi přišla nemilá sms. Bylo v ní, že mě má rád spíš jako kamarádku, že to tak cítí a nechce mi ublížit.. Nedokážete si řpedstavit jak mě to vytočilo. Chtělo se mi křičet, řvát, mlátit rukou o asfalt! A v hlavě mi zněly otázky jako: To to všechno dělal jen abych nebyla smutná? Proč mi to neřekl hned? Proč není radši upřímný? Co mi chybí? Co mu na mě vadí? .. Něco jsem mu asi po 3 hodinach odepsala. A on mi hned napsal, že mu asi zkratoval mozek, že měl blbou náladu, že by to nikdy nenapsal, že mě má strašně moc rád a všechny takové ty kecy. Byla jsem totálně zmatena.. Pardon, asi vás tyhle moje kecy vůbec nezajimají, končím s touhle kapitolou. Večer dem s bratrem a s nějakýma lidma na akci, možna tam bude, trochu překvápko no.
A tak i trochu něco veselejšího :D pardon, zase budu mluvit o Dejvovi/y. Včera sem poprvé zažila ve škole to, co mý dva sourozenci zažívají ve škole furt, prostě sme vůbec nic nedělali. Měli jsme 4 hodiny. První sme uklízeli třídu a dodělávali učebnice, druhou hodinu to přišel nějaký jiný učitel zkontrolovat a zbytek dne se nic nedělo. Měli jsme čistit zdi chlebem, ale chleba nam radši neměl nikdo davat, za chvili vypukl válka severu proti jihu a chleba lital z jedne strany na druhou :D sranda jak chips. Pak jsme chvíli hráli nudného kenta a pak se třída rozdělila na takove 3 skupinky. Jedna skupinka bylo asi 8 holek, se šly divat někam na film. Pak my ja, vrm a tera sme byly na chodbe a co sme delaly povim pozdeji. A ten zbytek cumel na 4 lidi ze tridy jak hrajou kenta. Teply :D no a my sme: žrali tang - měli sme oranžovou hubu i prst :D , jezdili ze schodů, běhali po škole, dělali ložičky z papiru, ja tedy byla cca 20minut s dejvem v šatně a pak ve "sprše" :DD jako bez vody že :D ale sranda jak chips, sme pak museli nenapadně utect, pře šel vedle do kabinetu učitel :D Prostě dobre dopoledne. Odpoledne sem šla s Dino do štrambu pro vysvědčení z klaviru, zavěřečné, chu. No a o dalším průbehu dne víte. Jo ještě sem cca za hodinu a pul uklidila sama cely byt, heč :DD
Snad to večer bude sranda, ale začina se zatahovat, nechci ať pršíí! :/
dirty from chocolate
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coco | Web | 26. června 2010 v 20:42 | Reagovat

No jo, v těchhle vztazích aby se jeden vyznal, hehe :D. Ale třeba to skutečně bylo jen chvilkové pomatení smyslů, znám totiž v vlastní skutečnosti moc dobře, co tenhle pojem znamená a co dokáže změnit.

Čistit zdi chlebem? Hmm, zajímavý program :D.

2 Netty | Web | 26. června 2010 v 21:34 | Reagovat

Asi je sám dost zmatenej,měl by si ujasnit co k tobě cítí.
Um..chlebem jste čistili zeď?Chlebem?;DD

3 ayuu | Web | 27. června 2010 v 11:31 | Reagovat

[2]: Jojo,chlebem! To se dělo u nás ve třídě asi před rokem,fajně to seškrabuje.A školniče nám říkala,ať si dáme pozor,aby nás nikdo neviděl,protože už se stalo,že někdo řek,že je to zneuctívání božího daru nebo tak něco :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama