Červen 2010

Nemám náladu na titulek, čumím na gossip girl a přemýšlím nad vztahem mezi mnou a Dejvem. Brečím v posteli do polštáře a nedávám si žídné naděje, že by se snad objevil na růžovém koni a řekl, že mě .. miluje?

27. června 2010 v 20:47 | dirty from chocolate |  se slzami v očích
Milý Alfonzi - nový název mého internetového deníčku,
všechno se hroutí. Od pátku, našeho divného smutného sejítí, sme oba divní. Odtažití, zamlklí,.. Mám slzy v očích, když se vám o tom všem svěřuji. Byli jsme včera na té akci, Dejv tam byl taky,. Nevěděl, že tam budu, neozval se jestli tam s ním jdu a já mu nenapsala, že tam jdu s bratrem. Tomuhle se říká komunikace ve vztahu. Když mě viděl byl překvapen, šel za mnou a dal mi pusu na tvář. Bylo vidět, že nám vůbec není příjemné, co se stalo v pátek. On měl výčitky svědomí, že něco takového napsal a já nevěděla, co mám od něho čekat. Nevěděla jsem jak náš vztah bude pokračovat. Po celý večer jsme se spolu "bavili", no nevím jestli se tomu dá říct rozhovor. Vyměnili jsme mezi sebou pár slov, líbali jsme se, drželi za ruce,.. Ale nebylo to jako dřív. Vzdaluje se mi. A já bych si hrozně přála, aby přišel, zazvonil, stál tam dole za dveřmi a až bych otevřela usmál by se jen tak jak dokáže on a řekl, že se omlouvá a že mě miluje - což mi nikdy neřek, neřikame si to, jsem tho nazoru, že v našem věku nechapeš opravdovou hloubku věty miluju tě. Já.. asi ale opravdu miluju a nevím, jak to bude dál. Nechci ho ztratit, potřebovala bych si s ním opravdu promluvit. Vyjasnit si, proč má pochybnosti, proč si mnou není jistý, co se mezi námi stalo, že není nci jako dřív. A i když mi řekne, že na to nemáme, že nám není přáno, dobře, přijmu to, sice se asi utrápím k smrti, ale aspoň budu vědět na čem sem.. Uvidime se až ve středu ve škole, a to nevim jiste, nevim zda-li se potkame. Zitra a pozitri sou vylety,. Ach, Dejvem, ozvi se mi.

dirty from chocolate
7

Rebel, rebelie, rebeloun, rebelit, rebelíš, rebelíme, rebele, seš rebel, nerebeluj, rebelácká placka, rebelove, moje bunda s logem rebelove, rebelie, rebelín, rebelák.

26. června 2010 v 17:08 | dirty from chocolate |  s těžkým srdcem
Mám chuť udělat něco hrozně bláznivého! Totál. Ale nevím co, nevím proč a gup gup. A nemám na to právě zrovna teď vůbec čas. Můj mozek je dost zaneprázdněn mým stále složitějším vztahem. Ano, začíná se to celé komplikovat. Včera jsme nějakou náhodou byli spolu (jako Dejv a já), i když sme vlastně vůbec neměli, a to byla chyba, že sme nakonec byli. Protože jsem oba měli blbou náladu, nic se nám nechtělo a většinu času sme mlčeli. Moc mi to nevadilo, stačilo mi že sem s ním, nepotřebovala sem slova, ale on měl zřejmě dost času přemýšlet. Nad tím, jestli mě vlastně vůbec chce, jestli mu za to stojím a jestli přece jen ta krásná Nela - z jeho třídy - není hezčí, lepší, vtipnější a víc by se k němu hodila.. Byli sme spolu cca 3 hodiny, ale připadalo mi to jako věčnost. Snad poprvé, co sem cítila, že se mi chce rychle domů.. Asi po dvou hodinách, co sme se rozloučili mi přišla nemilá sms. Bylo v ní, že mě má rád spíš jako kamarádku, že to tak cítí a nechce mi ublížit.. Nedokážete si řpedstavit jak mě to vytočilo. Chtělo se mi křičet, řvát, mlátit rukou o asfalt! A v hlavě mi zněly otázky jako: To to všechno dělal jen abych nebyla smutná? Proč mi to neřekl hned? Proč není radši upřímný? Co mi chybí? Co mu na mě vadí? .. Něco jsem mu asi po 3 hodinach odepsala. A on mi hned napsal, že mu asi zkratoval mozek, že měl blbou náladu, že by to nikdy nenapsal, že mě má strašně moc rád a všechny takové ty kecy. Byla jsem totálně zmatena.. Pardon, asi vás tyhle moje kecy vůbec nezajimají, končím s touhle kapitolou. Večer dem s bratrem a s nějakýma lidma na akci, možna tam bude, trochu překvápko no.
A tak i trochu něco veselejšího :D pardon, zase budu mluvit o Dejvovi/y. Včera sem poprvé zažila ve škole to, co mý dva sourozenci zažívají ve škole furt, prostě sme vůbec nic nedělali. Měli jsme 4 hodiny. První sme uklízeli třídu a dodělávali učebnice, druhou hodinu to přišel nějaký jiný učitel zkontrolovat a zbytek dne se nic nedělo. Měli jsme čistit zdi chlebem, ale chleba nam radši neměl nikdo davat, za chvili vypukl válka severu proti jihu a chleba lital z jedne strany na druhou :D sranda jak chips. Pak jsme chvíli hráli nudného kenta a pak se třída rozdělila na takove 3 skupinky. Jedna skupinka bylo asi 8 holek, se šly divat někam na film. Pak my ja, vrm a tera sme byly na chodbe a co sme delaly povim pozdeji. A ten zbytek cumel na 4 lidi ze tridy jak hrajou kenta. Teply :D no a my sme: žrali tang - měli sme oranžovou hubu i prst :D , jezdili ze schodů, běhali po škole, dělali ložičky z papiru, ja tedy byla cca 20minut s dejvem v šatně a pak ve "sprše" :DD jako bez vody že :D ale sranda jak chips, sme pak museli nenapadně utect, pře šel vedle do kabinetu učitel :D Prostě dobre dopoledne. Odpoledne sem šla s Dino do štrambu pro vysvědčení z klaviru, zavěřečné, chu. No a o dalším průbehu dne víte. Jo ještě sem cca za hodinu a pul uklidila sama cely byt, heč :DD
Snad to večer bude sranda, ale začina se zatahovat, nechci ať pršíí! :/
dirty from chocolate

Jsem ráda, že jste rádi, že sem ráda, když se ráno ráda budím a vím, že pak budete rádi, že sem ráda, že ste rádi.

22. června 2010 v 21:38 | dirty from chocolate |  s naivitou
6
Myslím, že titulek nemá smysl ;) nehledejte v tom nic, nikde nic nenajdete. Jen prostě moje první myšlenky, nějaké další kecy té co je umazaná od čokolády. To mi připomíná, že mám chuť na čokoládu, NE! Jsem hrozně tlustá! Kdo viděl mé fotky ví, že jsem tenká jak veš, ale moje sestra byla taky, pak začla jíst, v patnácti byla uplně tlustá - fuj, a teď je zase hubená, ale nikdy nechci být tlustá, a cítím jak se mi zvětšuje zadek a stehna, aaa" nechci! A proto musím začít běhat, jezdit na kole, cvičit, plavat a nežrat tolik! Už mám i osobního trenéra, drsné že? :D Nějaký mamčin známý. Zatím si mám prý sehnat dobré boty na běh a napsal mi v jakých intervalech mám běhat a tak. Takže zatím jen běh, pak se uvidí. Co vy? běháte? Sportujete? Staráte se o svoje tělo?

Těším se na zítřek. Mé srdce chřadne, jak jsem myslím už říkala včera. Od pátku sem nebyla s Dejvem. A zítra bych měla být, chuchuu.
Jsem ráda, že mi komentujete články, i když je blog tak 3 dny starý :D

Čím to je čím to je naná. Hej já jsem úplně mimo, ani nevím, co psát :D sem ZAMILOVANÁ! Ale uplně moc, dneska jsem na to přišla, že mám z toho depku, jak s ním vůbec nejsem. aaa"
Dneska se uzavírají známky, konečně, zítra mám ten referát, bojím se jak svin, vůbec nevím, co říkat. Musíms i to ejště skusit s otcem.
Sorry za chyby, nechce se mi to opravovat, jdu.

dirty from chocolate

Čumím na rozkreslené dílo od bratra s názvem kocovina a přemýšlím, chci tohle někdy zažít?!

21. června 2010 v 19:01 | dirty from chocolate |  s růžovými ponožkami
4
Jen, abyste chápali, NEPIJU. Jakože alkohol. Jsem věřící - adventistka sedmého dne - a tak mám předpokaldy k tomu, že chlastat nikdy nebudu. Ani nechci. Nijak mě neláka dělat věci, které jsou možná zábavné, ale ráno si to vůbec nepamatovat. Říct v euforii něco, čeho pak budu hodně litovat apod. Tímto si nemyslete, že vůbec nechodím pařit nebo tak. Umím se bavit skvěle i bez alkoholu. Chodím docela často - no cca 1x-2x do měsíce :D - na "punk". Jedna místní kapela (lidi co v ní hrajou jsou naši kámoši) hraje teď docela často, tak vždycky přijdem zapařit. To jen kdybyste někde četli, že jdu na punk, tak to je tenhle koncert ;).

Jsem v rozkvetu. Tím chci říct, že jsem docela šťastná, až na dnešek. Mám nějaký absťák či co. Sice sem Dejva viděla dneska ve škole, ale asi tak 2 minuty :/ a ani minipusu sem nedostala, kruci. Naposled jsem s ním byla v pátek to je doba jak hrom. Aaaa!" Asi umřu. Ne dobrý :D budu s ním asi až ve středu :/ zítra mám odpoledka a pak klavír. Konečně poslední úplně poslední hodina kalvíru. Končím. Dochodila sem 8 let - měla sem absolvák nedávno - a fuuu, už na to seruu :D.
Zítra se loučíme s Jayme. Naše lektorka angličtiny. Odjíždí do Turecka? Tam někam, možná někam jinam :D tak jsme jí s kámoškou dneska pekly dort. Na to, že jsme to dělaly my, to vypadá docela dobře :D je to z muffinoveho těsta, uvnitř je smetana, nahoře bila poleva a z lentilek: Jayme. Chuu dobre ne? :D Měla bych jit uklidit kuchyň a umýt nádobí. Nechce se mi. Vubec. Pak bych se chtěla jít nachystat do školy, číst si tu knížku, co na ni mám ve středu referát a spinkat. Jou. Tak se tu mějte, hm stejně to nikdo nečte :D čau.

dirty from chocolate


Nedivte se mým úletům, mým trapným řečem, vzlykáním po nocích, nadávaním na všechno kolem a šíleně dlouhým titulkům.

20. června 2010 v 13:17 | dirty from chocolate |  se sluncem v duši
5
Zdraví vás špinavá od čokolády, což má jako vyjadřovat, že mám ráda čokoládu no, kdo by nepochopil. No tak trochu seznámení. Nejsem začátečnický blogař, což jste doufám poznali. První blog jsem si založila snad už fuu" v desíti? Jedenácti? Snad víte, co myslím. Takový ten nejteplejší blog, co může být. Všude samá Ashley, Vannessa, třpytotající se postavičky, smajlíci, hvězdičky, bleskovky, soutěžečky, pixelky a miliony colorfullek eeee" :! nechutná to věc. Tímto stylem jsem blogaři tak 2 roky. Pak přestala a asi před půl rokem znovu začla. Myslím si, že grafiku docela trošičku ovládám a sloh taky nemám špatný. Takže by můj blog neměl být úplně na bublibuu". Chápete. Tak si to tu užívejte, nevím jak často budu psát, zatím nemám vůbec čas. Ale budou za chvíli prázdniny, tak snad vás obohatím o mé každodenní zážitky ;)

Jen krátce něco o mě. Jsem čtrnáctiletá slečna. Chodím na osmiletý gympl, bydlím cca 40km od Ostravy. Narodila jsem se v Karlových Varech (vím, zvláštní). Mám hnědé vlasy s růžovým podbarvením, hnědé oči, nosím barevné oblečení a zajímám se o styl. Často kreslím, fotím nebo dělám jiné tvůrčí věci. I přesto, že mám prý výtvarný a hudební talent chci v budoucnu studovat psychologii a být skvělá psycholožka. Před měsícem jsem měla výstavu fotek na dědově výstavě obrazů, v jednom městečku tady poblíž. Jsem posedlá kousáním nehtů, říkáním furt, že je něco teplý, nadáváním na nastylové lidi, smání se s Vrm a Dino a milískování s Dejvem - můj chlapec. Tak to by byl můj trapný život v kostce. A co vaše životy? :P